عنوان: اسوه‌هاي مهرباني : مجموعه خاطره
عنوان فرعی: ---
سرشناسه فارسی: كاوندي، عين‌الله
نام مولف: عين‌الله كاوندي
محل نشر: تهران
ناشر: سپاه پاسداران انقلاب اسلامي، نيروي زميني، مقاومت تبليغات و انتشارات
سال نشر: ۱۳۷۲
سلسله انتشارات: ---
کتبنامه:  ---
موضوعات: رجائي، غلامعلي ـ خاطرات جنگ ايران و عراق، ۱۳۵۹ ـ ۱۳۶۷ ـ خاطرات
شناسه های افزوده: سپاه پاسداران انقلاب اسلامي. نيروي زميني. معاونت تبليغات و انتشارات
محل نگهداری: کتابخانه دفاع مقدس
چکیده: ‌ بسيجي‌ آرپي‌جي‌زن‌ است‌ كه‌ در مسير تانك‌ها منتظر پاتك‌ دشمن‌ مي‌مانند تا با شروع‌ عمليات‌ تانكها را از بين‌ ببرند. سپس‌ نحوه‌ اسارت‌ افراد دشمن‌ و زخمي‌ شدن‌ خود را بيان‌ مي‌كند. >سرسختي‌ مجنون‌< شرح‌ جنگ‌ در جزاير مجنون‌ و هور و و احداث‌ پل‌ حيرت‌انگيز و طويل‌ خيبر است‌ و ايثار رزمندگان‌ اسلام‌. >حماسه‌ خيبر< شرح‌ بازديد يكي‌ از نمايندگان‌ مجلس‌ از منطقه‌ عملياتي‌ و فداركاري‌هاي‌ خلبانان‌ و شهادت‌ دو تن‌ از بسيجي‌هاست‌. در >سوز زليجان‌< از سرماي‌ شديد زمستان‌ در دشت‌ زليجان‌ و اراده‌ پولادين‌ بسيجي‌ها سخن‌ گفته‌است‌.
فهرست مطالب: عصاره هاي انسانيت عصر ۶۹
دریافت: ---

درباره سازمان

پیشینه سازمان اسناد و مدارک دفاع مقدس به ستاد تبلیغات جبهه و جنگ بر می گردد در ستاد تبلیغات جنگ گردآوری و مستندسازی اسناد مرتبط با جنگ در ۲ بخش اسناد داخلی و خارجی و با بهره گیری از خبرگزاری ها - رسانه جمعه، اخبار و اطلاعات، بولتن ها و سازمان ها و نهادهای نیروهای مسلح شامل ارتش، سپاه، ناجا، جهاد سازندگی بنیاد شهید و سازمان های بین المللی از سال ۱۳۵۹ آغاز شد و تا پایان دفاع مقدس ادامه داشت و پس از آن بعنوان مرکز اسناد در معاونت تحقیقات بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس و پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس ماموریت جمع آوری، نگهداری و مستندسازی اسناد را بر عهده گرفته است. 

اطلاعات تماس

روابط عمومی: ۲۶۴۰۳۰۴۰ (۰۲۱)

دورنگار: ۲۶۴۰۳۰۰۵ (۰۲۱)

آدرس: تهران،بزرگراه شهید حقانی شرق به غرب، ابتدای خیابان کوشا، ساختمان آرشیو ملی،  طبقه همکف، سازمان اسناد و مدارک دفاع مقدس

ایمیل:info@defadocs.ir